sport - pasja - zdrowie – AKROBATYKA - TANIEC - zabawa

Wszechstronnie usprawniające zajęcia sportowe dla dziewczynek w wieku 4-14 lat!

ZAJĘCIA STARS to propozycja dla wszystkich młodych miłośniczek akrobatyki, tańca, muzyki i oczywiście dobrej zabawy. ​

STARS CHEERLEADERS

▶ Zajęcia dedykowane dziewczynkom w wieku 4-14 lat! Odbywają się w trzech grupach wiekowych! 

▶ Nie są to zwykłe taneczne zajęcia – przekazujemy dziewczynkom sportową wersję cheerleadingu rodem z amerykańskich filmów czyli wersję stricte sportową i zaszczepiamy w nich pozytywną energię do ruchu w rytm muzyki, dyscyplinę, pracowitość, a także wypracowujemy estetykę ruchu!

▶ Uczestniczki poznają tajniki cheerleadingu, tworzą układy, uczą się podstawowych elementów gimnastycznych, poprawiają zdolności motoryczne, rytmikę, zakresy ruchów w stawach, a cała nauka odbywa się często poprzez zabawę, także w rytm muzyki, wzmacnia samoocenę oraz pewność siebie, samodyscyplinę oraz kształtuje wiele innych cennych w rozwoju dorastającej dziewczynki w tym estetykę ruchów.

MISTRZOWSKA KADRA TRENERSKA
▶ Profesjonalne treningi pod okiem najlepszych Trenerek i zawodniczek cheerleadingu w Polsce m.in. Klaudii Węgrzynowskiej –medalistki mistrzostw Polski, Europy, a także uczestniczki mistrzostw Świata. To także instruktorka akrobatyki, absolwentka AWFiS Gdańsk, występująca w renomowanym klubie Baltica Cheerleaders w Gdańsku. Drugą Trenerką w Kartuzach oraz główną w Starogardzie Gdańskim jest Natlja Dejka, instruktorka fitnes, instruktorka gimnastyki, trenerka z wilką charyzmą i pasją.

Poznaj naszą kadrę – kliknij.

ZGŁOSZENIA DO NOWEGO SEZONU 2022/2023

Ilość miejsc ograniczona!

stars cheerleders 4-14 lat

1 x w tygodniu 130 zł/mc
2 x w tygodniu
180 zł/mc

PŁATNOŚĆ Z GÓRY ZA CAŁY SEZON - tylko dla osób, które zapiszą dziecko w miesiącach sierpień - wrzesień 2023.

1 miesiąc GRATIS - tylko przy zgłoszeniu i opłaty do 10.10.2023

RODZEŃSTWO

Mamy rabaty dla rodzeństwa (dział opłaty).

Można łączyć zajęcia AMS i STARS - np. 1x AMS i 1x STARS.

Opłata w tym przypadku jak za 2 x w tygodniu.

UDZIAŁ W KOLONIACH / BIWAKACH / OBOZACH

Rabaty za uczestnictwo w zajęciach.

Uczestniczka otrzymuje również w ramach miesięcznej opłaty dostęp do naszych dodatkowych eventów m.in. Wielki Bal Karnawałowy z atrakcjami, Igrzyska Sportowe AMS, zniżki na inne zajęcia AMS - np. NINJA AMS. W trakcie całego sezonu mamy także mnóstwo innych projektów i niespodzianek.

Świat AMS i STARS jest pełen niespodzianek!

W tytule: STARS (miejsce treningów) + imię, nazwisko uczestnika + MIESIĄC + rodzaj zajęć/grupa wiekowa.

Rozliczeń prosimy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca.

W przypadku nieobecności dziecka w danym miesiącu odpłatność pozostaje bez zmian – jest standardowa przez cały sezon, ale z możliwością odrobienia zajęć w innym terminie, innej grupie wiekowej lub dowolnej lokalizacji, nie licząc zajęć, w których stale bierze udział.

Opłata dotyczy zajęć 4 x w miesiącu (1 x w tygodniu), 8 x w miesiącu (2x w tygodniu), 3 x w miesiącu (3 x w tygodniu). W ciągu całego sezonu zajęć będą miesiące, w których ich liczba z uwagi na dni świąteczne będzie większa lub mniejsza – opłata w tym przypadku pozostaje bez zmian, bez zwiększenia i pomniejszenia. Jeśli na koniec sezonu ostateczna liczba zajęć będzie na mniejsza niż ustalona po podsumowaniu zwrócimy środki, a jeśli będzie większa opłata dodatkowa nie zostanie doliczona.

W przypadku dłuższej nieobecności dziecka powyżej 3 tyg. prosimy o kontakt. PROSIMY O KONTAKT PRZED WPŁATĄ.

Zgłoszenia dziecka dokonujemy na cały sezon AMS. W przypadku rezygnacji z zajęć obowiązuję miesięczny okres wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia dziecko może uczęszczać na zajęcia.

Pozostałe szczegóły przedstawiamy po wypełnieniuu zgłoszenia lub podczas pierwszych zajęć.