O nas - poznajmy się

AMS to wyjątkowe miejsce sportu i rekreacji dla Twojego dziecka!

...czyli ciekawe wszechstronne zajęcia dla dzieci jakich jeszcze nie było!

Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gier zespołowych,  gimnastyki, lekkiej atletki, mnóstwem ćwiczeń nad  koordynacją, rytmiką, zwinnością, nauką techniki ćwiczeń funkcjonalnych, z wykorzystaniem ciekawego sprzętu i oczywiście ogromną dawką ZABAWY!
ROZWIJAMY DZIECI FIZYCZNIE I MENTALNIE!

Cześć! Pewnie szukasz zajęć, które Twoje dziecko pokocha, będzie przysparzało mu wiele radości, satysfakcji i jednocześnie rozwijało wielokierunkowo, fizycznie i mentalnie! Zajęć, dzięki którym będzie mogło spożytkować właściwie energię, przełamywać lęki, kształtować cenne nawyki i nabyć dyscypliny…

Dobrze trafiłeś! To wyjątkowy projekt sportowy, podczas którego wprowadzamy dzieci w wieku 4-13 lat w świat sportu, tego szeroko pojętego, związanego z rekreacją oraz dbałością o zdrowie. Rozwijajmy skutecznie nie tylko sportowe talenty!

MAXI SPORT
Główną ideą jest rozwój wszechstronny fizyczny i mentalny uczestników z uwzględnieniem wielu dyscyplin sportowych, oczywiście wszystko okraszone ogromną dawką zabawy i wyzwalania emocji czyli MAXISPORT! Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 4-10 lat, choć zdarza się, że już 3 letnie dzieci ćwiczą z nami.
Zapraszamy wszystkie dzieci, nie tylko mające predyspozycje do uprawiania sportu, ale także te, które po prostu pragną być zdrowe, zadbać o sprawność, dobrze się bawić, nabywać nowe znajomości i różne cenne umiejętności, kształtować swój charakter.

ATHLETIC KIDS

Natomiast zajęcia Athletic kids, dla najstarszej grupy wiekowej 10-13 lat są ukierunkowane na lekkoatletykę, ze szczególnym uwzględnieniem konkurencji biegowych. Oczywiście dominują zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym.
Ponadto istnieje możliwość kontynuacji przygody sportowej – lekkoatletycznej w klubie sportowym od 14 roku życia czyli kategorii wiekowej U16. Już teraz pod naszym”skrzydłami” rozwija się Julia Gruchała – Mistrzyni Polski U16 młodziczek na dystansie 1000m. Od października 2019 roku objęta została systemem stypendialnym, indywidualną opieką trenerską, fizjoterapeutyczną, wsparciem sprzętowym i obozowym. Wciągu kilku lat pogram pragniemy poszerzyć o kolejnych zdolnych zawodników.

Zapewniamy profesjonalne warunki do rozwoju – zrównoważony rozwój, który w pełni pozwoli rozwinąć uzdolnienia i pasje dziecka.

AMS TO NIE TYLKO ZAJĘCIA – NASZE EVENTY
AMS to również cała aktywna otoczka i doskonała atmosfera, którą staramy się kreować angażując także Państwa – Rodziców:
– Bale karnawałowe
– Sportowy Mityng Rodzinny AMS
– Półkolonie dla dzieci – nowość w ferie 2020!
– Wakacyjne wyjazdy kolonijne „Aktywne Wakacje z AMS”

WSPIERAMY MŁODYCH SPORTOWCÓW W DRODZE NA SZCZYT
AMS jest także miejscem wsparcia motorycznego, – nadrabiania, niwelowania „braków sprawnościowych” dla zawodników trenujących inne dyscypliny sportowe – piłka nożna, żeglarstwo, koszykówka, siatkówka, pływanie. Program zajęć jest tak skomponowany, że pracujemy nad cechami, które są pożądane właśnie na tym etapie rozwoju osobniczego w wielu dyscyplinach indywidualnych i zespołowych.

Akademia Młodego Sportowca powstała w listopadzie 2018 roku. Pierwszą lokalizacją zajęć było Somonino. Aktualnie w kilku oddziałach i grupach wiekowych w zajęciach regularnie uczestniczy kilkaset osób w wieku od 3 do 13 lat!

Co zyska Twoje dziecko:

Już teraz zapisz swoją pociechę na niezwykle energetyczne zajęcia!

Wyznajemy zasadę: Twoje dziecko nie musi zostać mistrzem, ale może zostać zdrowym i sprawnym człowiekiem!